Strona głównaLifeStyleJak ma na nazwisko Nela mała reporterka?

Jak ma na nazwisko Nela mała reporterka?

Przez Redakcja

-

Jeśli czytałeś ostatnio wiadomości, mogłeś zauważyć wielu reporterów. Jednym z nich jest mała dziewczynka o imieniu Nela. Jej imię jest jednak trochę tajemnicze. Pełne imię tej dziennikarki nie jest podane na jej stronie internetowej, ale ma ona swoje konto w mediach społecznościowych. Na szczęście możemy dowiedzieć się trochę więcej o niej i o tym, co zrobiła w swojej karierze.

Wiek

Nela Mała Reporterka jest osobowością telewizyjną i autorką książek podróżniczych dla dzieci. Jej pierwsza książka została wydana, gdy miała osiem lat. Występowała w programach telewizyjnych emitowanych przez TVP ABC.

Nela jest absolwentką University of Pennsylvania i University of Maryland-College Park. Uzyskała tytuł licencjata z ekonomii. W 2015 roku otrzymała nagrodę Empik Bestseller Award w kategorii „Literatura dla dzieci”. Książka Neli Ślady w dżungli zwyciężyła w tej samej kategorii w 2016 roku.

Zanim została reporterką telewizyjną, Nela pracowała jako starszy ekonomista w Freddie Mac i Bloomberg. Ma też tytuł licencjata z matematyki.

Wysokość

Nieco starsza od swoich poprzedniczek Nela Mała Reporterka jest podróżniczką, autorką i osobowością telewizyjną. Jej pierwsza książka, Śladami po morzu, zdobyła nagrodę za najlepszą literaturę dla dzieci. Z majątkiem szacowanym na 3-5 milionów dolarów jest jedną z największych gwiazd na świecie. Pomimo swojej popularności nadal prowadzi zdrowe życie osobiste. W ostatnim wywiadzie dla magazynu People ujawniła, że ma dobre relacje ze swoją matką.

Ma również swój blog i konto na Twitterze i jest znana z publikowania selfies i zdjęć swoich zwierząt. Ponadto ma swój własny kanał na YouTube. Jednym z jej ostatnich wyzwań jest zjedzenie makaronu z pięcioma serami i musztardą miodową.

Waga

W sferze podróży i jedzenia Nela Zisser ma wiele do zaoferowania. Jest nie tylko blondynką z wielkim apetytem, ale także zapaloną podróżniczką i miłośniczką jedzenia. Jako świadectwo swoich umiejętności kulinarnych napisała nawet własną książkę kucharską. A gdybyś się zastanawiał, jej najnowsza moda polega na jedzeniu jedzenia o wartości 5650 kalorii.

Choć najbardziej imponującym wyczynem Neli nie jest jej waga ani umiejętność mówienia po mandaryńsku, jest ona z pewnością jedną z najpopularniejszych dziecięcych gwiazd medialnych w świecie anglojęzycznym. Jej eskapady wylądowały w programach telewizyjnych emitowanych przez TVP ABC, POLONIĘ i TVP 1 (zwłaszcza te dwie ostatnie), a w niektórych przypadkach w obu tych stacjach.

Wartość netto

Nela mała reporterka jest dziennikarką, osobowością telewizyjną i autorką. Autorka urodziła się w Indianie i została wychowana przez samotną matkę. Od kilku lat pracuje jako dziennikarka. Ponadto uzyskała tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Pensylwanii oraz doktorat z ekonomii na Uniwersytecie Maryland-College Park. Oprócz tego, że jest autorką, Nela działa również jako strateg inwestycyjny. Obecnie pracuje dla firmy Edward Jones.

Przed pojawieniem się w programach telewizyjnych pracowała dla kilku firm, takich jak Freddie Mac, Bloomberg i Commodity Futures Trading Commission. W 2020 roku awansowała na stanowisko dyrektora w swojej firmie, Edward Jones. Poza pracą zawodową zajmuje się również pisaniem jako wolny strzelec i opublikowała wiele przewodników turystycznych. Poza tym pisze książkę o alkoholizmie.

Kariera zawodowa

Kariera Neli Małej reporterki składa się z wielu źródeł dochodu. Obecnie jest starszą ekonomistką w banku inwestycyjnym Edward Jones. Poza pracą jest także pisarką podróżniczą. Jej artykuły i reportaże filmowe były pokazywane w TVP POLONIA na całym świecie. Do jej najbardziej znaczących osiągnięć należy zwycięstwo w prestiżowym konkursie Empik Best Seller Award w kategorii „Literatura dla dzieci”. Pojawiła się również w wielu programach telewizyjnych.

Pierwsza książka Neli, Ślady w dżungli, jest znaczącą pozycją w kategorii literatury dziecięcej. Została ona napisana we współpracy z rodzicami i wydana w 2014 roku. Książka otrzymała wyróżnienie w kategorii „Mericent M.O.M.” (Most Optimistic Media).

Konta w mediach społecznościowych

Nela mała reporterka jest podróżniczką. Występowała w programach telewizyjnych emitowanych zarówno przez TVP 1, jak i TVP ABC. Jej wyczynem jest pisanie programów telewizyjnych i zdobycie nagrody za bestseller Empiku. Jej siostra, Nela Hester, ma talent do przelewania słów na papier i jest ekspertem w dziedzinie angażowania interesariuszy. Jest również przedsiębiorcą i poszukiwanym konsultantem. Wśród jej wielu funkcji jest strateg marketingowy, copywriter i planista połączeń. Jako producent cyfrowy zdobyła przez lata wiele doświadczeń marketingowych.

Oprócz swoich wspaniałych osiągnięć Nela zgromadziła również zaskakująco dużą wartość netto. Szacuje się, że w 2021 roku zarobi od 3 do 5 milionów dolarów. Większość tej kwoty uzyskała ze sprzedaży swoich sneakersów Yeezy.

Oceń artykuł: Jak ma na nazwisko Nela mała reporterka?
Ilość ocen: 2 Średnia ocen: 3 na 5
Podobne WPisy