Wiadomości

Spotkanie Z Posłem RP Leszkiem Dobrzyńskim

Spotkanie z posłem RP Leszkiem DObrzyńskim

Stanisław Stępień, starosta pyrzycki, spotyka się z posłem na Sejm RP Leszkiem Dobrzyńskim. Spotkanie dotyczyło obecnie realizowanych i planowanych przez Powiat Pyrzycki inwestycji. Rozmowy rozpoczęły się w starostwie i były kontynuowane w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach.

Ratownicy Medyczni W Powiecie Pyrzyckim

Ratownicy Medycznie w Powiecie Pyrzyckim

7 marca w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów dla osób, które ukończyły kurs pierwszej pomocy. W szkoleniu ratowniczym wzięło udział 30 osób z powiatu pyrzyckiego. Zakończyło się certyfikatem umiejętności, ważnym przez 3 lata.

Piłkarski Memoriał Mariana Matysiaka

Piłkarski Memoriał Mariana Matysiaka

We środę 6 października 2021 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pyrzycach odbył się memoriał. Były dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pyrzycach Marian Matysiak ściśle współpracował z dziećmi i pomagał im w realizacji ich potencjału.

Pieniądze w ramach odszkodowania za przestój ekonomiczny.

Pieniądze w ramach odszkodowania za przestój ekonomiczny

Pieniądze w ramach odszkodowania za przestój ekonomiczny. „Koronawirusowe” może wynosić nawet 2000 złotych, jednak nie każdemu się należy. Przedstawiamy, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać świadczenie i jaka będzie jego wysokość. Pieniądze będą jednorazowo wypłacone przez ZUS. Mają one pomóc osobom, które przez…