Strona głównaInformatorCo kupić na 60. urodziny? Idealne prezenty dla mamy i taty

Co kupić na 60. urodziny? Idealne prezenty dla mamy i taty

Przez Redakcja

-

Okrągłe urodziny to zawsze dobry powód do świętowania. Jeśli zbliżają się 60. urodziny mamy albo taty, warto zaskoczyć ich wyjątkowym prezentem, który sprawi im radość. Zobacz nasze propozycje oryginalnych prezentów z okazji urodzin i wybierz coś ekstra dla swoich rodziców!

Prezent na 60. urodziny dla mamy i taty – co wybrać?

Urodziny obchodzone po raz 60. to nie byle jaka okoliczność. Wejście w ten piękny wiek warto uczcić wyjątkową imprezą. Uświetni ją cudowny prezent, który sprawi, że jubilaci poczują się tak, jak nigdy wcześniej. Dlatego w taki dzień sprawdzą się przemyślane, absolutnie nietuzinkowe prezenty. Nasza propozycja to coś niesztampowego. Zamiast fizycznego podarunku sprezentuj swoim bliskim voucher na niesamowite przeżycie. Pozwoli im to spędzić ciekawie czas, odprężyć się i zabawić. Dzięki takiemu prezentowi poczują się wyjątkowo!

Prezenty dla 60-latków lubiących smakować życie

Zaproś swoich bliskich na urodzinową kolację… pod wodą! Będzie to prawdopodobnie ich pierwszy posiłek w takich okolicznościach przyrody. Ogrody zoologiczne z tunelem podwodnym, jak np. ZOO we Wrocławiu udostępnia odwiedzającym opcję zorganizowania takiej niezapomnianej uczty. Jeśli rybki i woda to nie klimaty jubilata, możesz wypróbować inną podpowiedź i zaskoczyć mamę lub tatę zaproszeniem na kameralną i absolutnie magiczną kolację w ciemności. Pobudzone zmysły to wspaniała przygoda! Warto też rozważyć propozycję dla osób lubiących rozrywkę na wysokim poziomie i wręczyć rodzicom na 60. urodziny voucher na kolację połączoną z pokazem magii lub z muzyką graną na żywo. Będzie to z pewnością niezapomniany wieczór dla wszystkich uczestników.

Relaks i pielęgnacja – coś dla ducha i dla ciała

Innym pomysłem, który ma duże szanse okazać się strzałem w dziesiątkę, jest podarowanie jubilatowi wejściówki na zabieg lub masaż w profesjonalnym salonie odnowy biologicznej, pobyt na basenie lub w SPA. Jeśli Twoja mama albo Twój tata kończy 6. dekadę życia, na pewno doceni taką chwilę tylko dla siebie. Ucztą dla ducha może być zaproszenie do teatru lub kina, gdzie Twoi rodzice będą mieli okazję miło spędzić czas we dwoje i skorzystać z tej formy rozrywki, którą lubią najbardziej. Chcesz iść na spektakl z jednym z rodziców? Wspólne wyjście do teatru lub kina razem z mamą albo tatą to także dobry sposób na wzmocnienie łączącej Was więzi.

Szalone prezenty na 60. urodziny

Czy udany prezent na 60. urodziny dla mamy i taty musi być nudny? Oczywiście, że nie! Jeśli Twoi rodzice lubią poczuć przypływ adrenaliny, zaproponuj im coś, co lekko podniesie im ciśnienie! Lot widokowy szybowcem, helikopterem, jazda skuterem wodnym lub przejażdżka kultowym autem – to wszystko może być doskonałą odskocznią od codzienności dla Twojej mamy albo taty! Możesz też zaprosić ich do odkrywania wyjątkowych miejsc i zafundować jubilatom weekendowy pobyt w luksusowym hotelu w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Spraw niezapomnianą niespodziankę swojej mamie lub tacie, niech poczują się absolutnie wyjątkowo w dniu swoich 60. urodzin!

Oceń artykuł: Co kupić na 60. urodziny? Idealne prezenty dla mamy i taty
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne WPisy