Strona głównaLifeStyleEkskluzywny serwis obiadowy z porcelany w Twojej jadalni

Ekskluzywny serwis obiadowy z porcelany w Twojej jadalni

Przez Redakcja

-

Szeroki asortyment w katalogu zawierającym talerze porcelanowe i inne elementy zastawy stołowej umożliwia dokonanie właściwego wyboru. Najpierw jednak trzeba znaleźć taki sklep, którego oferta jest odpowiednio bogata i składa się co najmniej z kilkunastu różnych modeli. Dobrym pomysłem jest sięgnięcie do zasobów sklepów internetowych. Dziś wskazujemy, jaki serwis obiadowy do jadalni można skompletować na podstawie oferty PorcelanaOnline.pl.

Gdy kupujesz serwis obiadowy, pomyśl o wystroju

Jednym z kryteriów oceny sklepu internetowego może być obecność w ofercie ekskluzywnych i cenionych na świecie marek. Pod tym względem PorcelanaOnline.pl spełnia najwyższe standardy. Stały kontakt z dostawcami takich marek jak Rosenthal, Versace czy Villeroy & Boch świadczy o renomie sklepu internetowego. Pozwala też dostarczać produkty, które goszczą na stołach na całym świecie.

Aby wybrać ten właściwy serwis obiadowy, trzeba rozważyć, jaki styl designu będzie najlepiej pasować do aktualnego lub planowanego wystroju wnętrza jadalni. Kierując się jedynie wyglądem samych talerzy czy innego elementu zastawy, nie osiągnie się tak imponującego efektu. Należy zatem umiejętnie połączyć styl aranżacji wnętrza ze stylem wykonania serwisu.

Oferta sklepu internetowego PorcelanaOnline.pl składa się zarówno z zestawów nawiązujących do klasycznych form, ale znajdują się w niej również bardziej nowoczesne modele. Wówczas talerze porcelanowe na ogół mają mniej ozdobników i dekoracji, a projekty chętnie nawiązują do form geometrycznych. Ponadto można nabyć bez problemu serwis obiadowy do codziennego użytkowania. Ceramiczne wyroby nadal są eleganckie, ale nadają się bardziej do postawienia podczas posiłku spożywanego w gronie najbliższych.

Szeroki wybór talerzy porcelanowych znajdziesz na: https://porcelanaonline.pl/38-talerze

Talerze porcelanowe – do jakich kolekcji należą?

Interesującą propozycją, która jest częścią oferty sklepu PorcelanaOnline.pl jest m.in. kolekcja marki Villa Italia Opal Grey. To szary serwis obiadowy wykonany z kamionki. Projektanci sięgnęli w tym przypadku po efekt popękanego szkliwa. Niech jednak ta nazwa nie zmyli nikogo, ponieważ przywołane produkty są trwałe i świetnie posłużą użytkownikom przez wiele lat. Cały serwis obiadowy składa się z osiemnastu elementów, wśród których są płytkie, głębokie i deserowe talerze. Zestaw dla 6 osób nadaje się do włożenia do zmywarki oraz kuchenki mikrofalowej.

Równie ciekawą kolekcją jest Villeroy & Boch Manufacture Rock Blanc. Białe talerze porcelanowe można skomponować z czarnymi elementami zastawy. Kontrast kolorystyczny przełamuje w ten sposób klasyczny wygląd serwisu, przez co nawiązuje do nowoczesnych trendów we wzornictwie. Łączenie przeciwieństw jest modne i świetnie sprawdza się w jadalniach, gdzie dominuje eklektyzm.

Sprawdź inne propozycje zawarte w katalogu internetowym sklepu PorcelanaOnline.pl. Skompletujesz tam serwis obiadowy swoich marzeń. Polecamy ponadto modele ozdobione kwiatowymi motywami. Takie talerze porcelanowe jak Villeroy & Boch z kolekcji Amazonia Anmut doskonale prezentują się we wiosennych aranżacjach stołu i można na nich podawać lekkie posiłki, pełne sezonowych owoców i warzyw.  

Oceń artykuł: Ekskluzywny serwis obiadowy z porcelany w Twojej jadalni
Ilość ocen: 1 Średnia ocen: 5 na 5
Podobne WPisy