Strona głównaWiadomościWYKAZ PUNKTÓW KONTROLI AUTOBUSÓW – FERIE 2023 - Policja.pl

WYKAZ PUNKTÓW KONTROLI AUTOBUSÓW – FERIE 2023 – Policja.pl

Przez Redakcja

-

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przygotowałowykaz miejsc prowadzenia kontroli autobusów oraz kierowców autobusówprzewożących dzieci i młodzież na wypoczynek. Wykaz ten zawiera zestawienie punktów z terenu kraju wraz z numerami telefonów kontaktowych, gdzie można uzyskać informacje na temat możliwości przeprowadzenia doraźnych kontroli autobusów i kierowców.

Dobrym rozwiązaniem jest poinformowanie policjantów o planowanym wyjeździe zkilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu można uniknąć dłuższego oczekiwania na przyjazd patrolu Policji.

Jednocześnie informujemy, że na stronie bezpiecznyautobus.gov.plmożna sprawdzić podstawowe informacje na temat autobusu: dane o badaniu technicznym, dane techniczne, informacje o polisie OC.

BRD KGP

Źródło Artykułu: https://policja.pl/pol/aktualnosci/226952,WYKAZ-PUNKTOW-KONTROLI-AUTOBUSOW-FERIE-2023.html?fbclid=IwAR1r4OOPkH4hsjXVwSnWwBkjIz-dYrpcFSdAdmKwL4eosjGSLl-wJErhr20
Oceń artykuł: WYKAZ PUNKTÓW KONTROLI AUTOBUSÓW – FERIE 2023 – Policja.pl
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne WPisy