Strona głównaInformatorGórne formy do przedłużania paznokci – jak ich używać?

Górne formy do przedłużania paznokci – jak ich używać?

Przez Redakcja

-

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe przedłużanie paznokci? Idealnie się składa! Zajrzyj do artykułu i dowiedz się, jak przedłużać paznokcie przy użyciu górnych form. Ta metoda Cię zachwyci!

Czym są górne formy do paznokci?

Górne formy do paznokci, nazywane też formami dual to rewolucyjny produkt, który całkowicie zmienia podejście do przedłużania paznokci. Dzięki tym formom wydłużenie płytki staje się prostsze niż kiedykolwiek – teraz nawet początkujące stylistki mogą cieszyć się fantastycznym efektem długich, równych i pięknych paznokci. Zaletą form jest to, że są one odpowiednio wyprofilowane, co sprawia, że paznokcie od razu mają pożądany kształt – na rynku znajdziesz formy do przedłużania paznokci w kształcie baleriny, owalu, migdała i innych. 

Jak przedłużać paznokcie przy użyciu górnych form?

Specjaliści są zgodni – przedłużanie paznokci nigdy nie było prostsze. Górne formy do paznokci ułatwiają i usprawniają cały proces. Wykonane z tworzywa wielokrotnego użytku stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnych szablonów, czy tipsów do przedłużania paznokci – jak ich używać, by cieszyć się doskonałym efektem?

  1. Przygotowanie płytki: usuń starą stylizację z paznokcia, zmatuj płytkę, opracuj skórki, odtłuść płytkę przy użyciu cleanera, nałóż primer.  
  2. Wybór formy: z kompletu wybierz formę, która najlepiej dopasuje się do wybranego paznokcia. Formy dostępne są w różnych rozmiarach, by łatwiej było je dostosować do indywidualnych potrzeb. 
  3. Baza: nałóż bazę hybrydową i utrwal ją w lampie – ten krok sprawi, że stylizacja będzie bardziej trwała.  
  4. Żel: do formy nałóż niewielką ilość żelu (wielkość ziarna grochu), a następnie przy użyciu cienkiego pędzelka zamoczonego w cleanerze rozprowadź materiał na formie do długości, którą wybrałaś. 
  5. Nakładanie formy na paznokieć: formę wypełnioną żelem nałóż na naturalną płytkę i delikatnie dociśnij, a następnie umieść paznokieć w lampie i utwardź stylizację. 
  6. Zdejmowanie formy: teraz delikatnie odklej formę od paznokcia. Przy użyciu pilnika nadaj paznokciom odpowiedni kształt i długość. 
  7. Aplikacja lakieru: paznokcie pomaluj wybranym lakierem hybrydowym, a następnie pokryj stylizację topem i utwardź warstwę w lampie. Gotowe!

Jeśli marzysz o długich i pięknych paznokciach, ale samodzielne budowanie kształtu na szablonie wydaje Ci się skomplikowane, to sięgnij po górne formy do paznokci. Praca z nimi to czysta przyjemność. Już po pierwszym użyciu przekonasz się, że przedłużanie paznokci może być bardzo proste.

Oceń artykuł: Górne formy do przedłużania paznokci – jak ich używać?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne WPisy